Bize Ulaşın: 0216 316 06 41
Adres: Ahmet Yesevi Mah. Mehtap Cad. No:27/A Sultanbeyli/İSTANBUL
TEKLİF AL!

Hakkımızda

TEKSU ARITMA SİSTEMLERİ

TEKSU Arıtma 7 yıllık tecrübesi ile en yeni teknolojileri kullanarak dünya standartlarında güvenilir çözümler sunmak üzere sektördeki yerini almıştır. Temiz su arıtma sistemlerinin yanı sıra proses suları, saf sular, deiyonize ve demineralize amaçlı sistem çözümleri sunmaktadır. Konusunda uzman kadrosu, teknik servis hizmetleri ile müşteri memnuniyeti sağlanır. Hizmet ve üretimde kalite ön plandadır.

TEKSU Arıtma Sistemleri en uygun arıtma çözümlerini sunmak için, güçlü ve uzman kadrosuyla sizlere yerinizde hizmet vermektedir. Sunacağımız hizmet ve çözümler, teknik ve ekonomik olarak sizlere özel olacaktır. Alacağınız ürün ve hizmet en yüksek kalitede, en düşük fiyat performansında olacaktır. İhtiyaçların doğru tespiti kurulacak sistemin kolay işletilmesi ve kontrol edilebilmesini sağlar. Satış sonrası hizmeti, ticari kaygıya düşmeden en uygun teknoloji ve ekipman desteğiyle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

 

FAALİYET ALANLARIMIZ
– İçme-kullanma suyu arıtma üniteleri
– Evsel ve ticari arıtma üniteleri
– Proses suları hazırlama üniteleri
– Gıda suları hazırlama üniteleri
– İçecek ve meşrubat sanayi üniteleri
– Tekstil
– Kozmetik
– Medikal
– Tarım sulamaları
– Elektronik
– Elektrik

Firmamız Evsel ve Endüstriyel sektöre yönelik hizmet çözümlerine odaklanmıştır. Özellikle şehir şebeke suyu, kuyu sularını arıtma ve klor dezenfeksiyon sistemleri ile ilgili çalışmalara da ağırlık vermiştir. İçme-kullanma suyu, deniz suyu, havuz kimyasalları faaliyet konularımızdan bir kaçıdır.

TEKSU ARITMA; Su arıtma sistemleri ile ilgili tecrübelerini, ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler sunarak çözüm ortağınız olacaktır.

Saygılarımızla,

Fatih ORAL
Satış Sorumlusu

181 PROJE
5 SERTİFİKA
2 ÖDÜL
7 HİZMET YILI