EVSEL TERS OZMOS SİSTEMLERİ

evsel-ozmos-11

Evsel kullanımların yanı sıra birçok işyeri ve atölyelerde günlük içme suyu ihtiyacının karşılandığı son derece pratik ve ekonomik çözümler üreten TEKSU, değişik kapasitelere sahip birbirinden farklı modelleriyle sektöre hizmet vermektedir. İleri arıtma teknolojilerinin kullanıldığı içme suyu arıtma sistemlerimiz ile kaynağınız ne olursa olsun istenilen kalitede içme suyu elde edilmesi artık mümkün. 5 kademeli arıtma sistemi sayesinde giriş suyu tat, koku, renk, bulanıklık, klor, kireç, akm vb. kirletici etkenlerden arındırılarak yüksek kalitede içme suyu olanağı sağlamaktadır. Kurulumu son derece kolay olan paket içme suyu cihazlarımız tezgâh altına monte edilebildiği gibi arzu ederseniz tezgâh üstüne de kolayca montajı yapılabilmektedir. Çok düşük alan ihtiyacı ve pratik kullanım imkânları sistemlerimizin önemli avantajları arasında yer almaktadır.

evsel-ozmos-14
evsel-ozmos-15

Arıtma Kademeleri
1.Kademe; Suyla ilk temas eden tortu filtre ünitesi akm, kum, hattan kaynaklanabilecek pas vb kaba kirleticilerin tutulmasında kullanılır.
2.Kademe; Tortudan arındırılan su ikinci kademede renk, tad, koku, klor, bulanıklık vb kirletici unsurlardan arındırılır
3.Kademe; Belirli bir kaliteye ulaştırılan su, membranla verilmeden önce 1 mikron mertebesinde filtrelenerek kendisinden sonra kullanılan ünitelerin verimlerinin artırılması sağlanır
4.Kademe; Alt filtreleme ünitesinden geçtikten sonra membran ünitesinde sertlik oluşumuna neden olan iyonların yanı sıra insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek birçok kirleticinin tutulmasını sağlayarak yüksek kaliteli içme suyunun elde edilmesi sağlanır.
5.Kademe; İstenilen niteliklere ulaştırılan içme suyu son olarak tatlandırıcı ünitesinden geçirilerek içim kalitesi yükseltilir. Temiz su kendinden basınçlı temiz su tanklarından evye üzerine sabitlenebilen veya asma aparatı ile istenilen noktaya monte edilebilen özel musluğu ile nihai tüketiciye sunulur.

evsel-ozmos-16